Celem systemu CRD jest stworzenie powszechnie stosowanej technologii na światowym rynku klimatyzacji i wentylacji, która będzie zrównoważona dla środowiska i bardziej przyjazna dla instalatora i użytkownika końcowego przez swoją innowacyjność i opłacalność.

Poprzez proces produkcji, który jest ściśle utrzymywany na tym samym poziomie dzięki szeregowi patentów i własności intelektualnej, produkcja Systemu CRD zostanie wprowadzona na całym świecie. Zalety produktu zostały już uznane na rynkach na całym świecie, a my przewidujemy partnerstwa z licencjonowanymi bazami jako klucz do wykorzystania uznanych sieci, które rozumieją rynek.

 

Efekt dźwigni:

Uprzemysławiamy dwa rynki jednocześnie: rynek HVAC i rynek izolacji. Tworzymy nowoczesne i niesamowite produkty, dla których logistyka jest zupełnie inna niż dla ich poprzedników. Zmieniamy na zawsze długość trwania procesu instalacji systemów HVAC niż dają to obecne możliwości. Redukujemy hałas, wagę i znacznie podnosimy właściwości szczelności. Dzięki ograniczeniu zużycia materiałów i wykorzystania produktów pochodzących z recyklingu, dbamy o ograniczone zasoby naszej planety.