Pora się obudzić

Rynek ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) oraz cały przemysł produkcji kanałów pozostały stosunkowo niezmienione przez dekady! Od lat oferują dokładnie to samo: okrągłe lub prostokątne wstępnie ukształtowane kanały z blachy, które później trzeba dodatkowo izolować. Przyszedł czas na zmiany. Przyszedł czas na koniec ery stali w systemach HVAC. System CRD powstał z potrzeby zastosowania zupełnie nowych rozwiązań i nowych technologii: lżejszych, mniej pracochłonnych, a jednocześnie bardziej ekologicznych.

Zwykła filiżanka kawy może zmienić wszystko.

Goran Bernhardsson (więcej o Göranie tutaj), potrzebował tej filiżanki kawy, żeby naprawdę się obudzić. Podczas remontu swojego domu uświadomił sobie coś: jak zainstalowanie jednego metrowego kawałka przewodu z blachy, ograniczonego zasobu, który porusza powietrze z mniejszym ciśnieniem niż to, które jest w twojej średniej filiżance kawy, może kosztować tak dużo? Ten koszt nie uwzględniał nawet późniejszej konieczności izolacji tego kanału! Musiał istnieć inny sposób.

Ciesz się świeżym, nowym zestawem produktów

Göran poszedł do przyjaciela i kolegi, Petera Wallina (więcej o Peterze tutaj), aby opowiedzieć więcej o swoim świeżym pomyśle. Był nim system lekkich, zaizolowanych kanałów mogących stworzyć prawdziwą alternatywę dla stali na rynku HVAC. W ciągu 7 kolejnych lat, ta dwójka zaprojektowała i opracowała system Climate Recovery (CRD).

Ruszaj z systemem CRD

Rzucamy wyzwanie dla przemysłu, który działał niezmiennie od lat! Teraz oferujemy produkty pozwalające na tworzenie nowych, ekscytujących możliwości dla Ciebie i Twoich klientów. Dołącz do pasjonatów CRD, aby umożliwić znaczące zmiany na rynku HVAC. Razem możemy osiągnąć sukces:

Ciesz się pracą i twórz biznes©.